SMARŽAS NO DABĪGĀM IZEJVIELĀM

Vai zinājāt, ka Jums ir iespēja radīt savas unikālās smaržas no dabīgām augu ēteriskajām eļļām? Vispirms ieteicams apmeklēt aromdiagnostikas testu-konsultāciju, lai noteiktu sev piemērotākās ēteriskās eļļas. Pēc tam no testa laikā izvēlētajām ēteriskajām eļļām iespējams radīt savas individuālās smaržas, kas vienlaikus iedarbosies arī dziednieciski!

Aromdiagnostikas testu varat veikt pie aromterapeites Ingas Nemšes (testa laiks aptuveni 2 stundas). Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “Aromterapija”.

  

DABĪGI KOSMĒTIKAS PRODUKTI

LATVIAN AROMA-ESSENCE kosmētikas produkti tiek izgatavoti pēc Jūsu pasūtījuma no kvalitatīvām dabīgām izejvielām. Visi kosmētikas produkti ir roku darbs. Pamatproduktus varat aplūkot un iegādāties sadaļā "Veikals". Kosmētikas produktus ir iespējams pielāgot Jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām (šādā gadījumā var mainīties gatavā produkta cena). Alerģisku cilvēku vajadzībām iespējams izgatavot produktus bez ēterisko eļļu piedevas. Grūtniecēm, māmiņām, kuras baro zīdaiņus, kā arī bērniem ēteriskās eļļas jālieto piesardzīgi un atsevišķu ēterisko eļļu lietošana nav vēlama, tādēļ pirms pasūtījuma veikšanas ir vajadzīga konsultācija.

Dabīgo komētikas produktu uzglabāšanas termiņš ir tikai 3 - 6 mēneši (atkarībā no produkta veida), tādēļ parasti produkts top tikai pēc pasūtījuma saņemšanas.

Dabīgos LATVIAN AROMA-ESSENCE kosmētikas produktus varat iegādāties sadaļā “Veikals”.

Ja vēlaties pasūtīt individualizētus kosmētikas produktus vai smaržas, aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet Ingai Nemšei uz 2928 7654!

0

Pirkumu grozs