RADOŠĀS DARBNĪCAS

Ja kādā īpašā pasākumā - korporatīvajā pasākumā, dzimšanas dienā, draudzeņu vai radu saietā, vecmeitu ballītē vai kāzās ir vēlme pavadīt laiku kopā radoši un pilnvērtīgi darbojoties, tad LATVIAN AROMA-ESSENCE radošās darbnīcas ir īstais risinājums! Šī ir iespēja nelielā grupā (no 4 līdz 12 personām) pagatavot sev unikālas smaržas vai ķermeņa skrubi no dabīgām izejvielām. Radošās darbnīcas ir piemērotas visiem, kas meklē dabīgu alternatīvu veikalā pieejamajām sintētiskajām smaržām un ķermeņa kopšanas produktiem. 

RADOŠAJĀ SMARŽU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCĀ iespējams apgūt smaržu kompozīcijas veidošanu, praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* (tās pasmaržojot) un to iedarbību, kā arī ēterisko eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks rada savas dabīgās unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids!) līdzņemšanai skaistā krāsainā 15 ml rullīšpudelē. Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Smaržu darbnīca nav ieteicama grūtniecēm!

  

RADOŠAJĀ ĶERMENA SKRUBJU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCĀ iespējams uzzināt par dažādu augu eļļu īpašībām un pielietojumu ķermeņa kopšanā un izgatavot savu unikālo jūras sāls vai brūnā cukura skrubi ķermenim, izmantojot kaltētu augu pulverus, ziedlapiņas un citas dabīgas izejvielas.

Smaržu vai skrubju darbnīcā vienlaikus var darboties 4 - 12 personas. Lielāka pasākuma ietvaros ir iespēja nodrošināt vairākas darbnīcas pēc kārtas.

Katras radošās darbnīcas ilgums ir 1 - 2 stundas.

Radošās darbnīcas norises vieta: Salons AmanéSpa, Rīgā, Jāņa ielā 12 (Vecrīgā) vai klienta izvēlētas telpas/pasākuma vieta. Darbnīcas iespējams organizēt arī brīvā dabā. Šādā gadījumā ieteicams nodrošināt nojumi, kas nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā pasargās dalībniekus.

Darbnīcas iespējams organizēt arī ārpus Rīgas. Tādā gadījumā tiek pieskaitītas arī transporta izmaksas darbnīcas vadītājas nokļūšanai uz pasākuma vietu.

Darbnīcas cenā iekļauts:

  • informatīvs stāstījums par minēto tēmu (augiem, to ēterisko eļļu ieguvi, īpašībām un pielietojumu, augu pulveriem) un iespēja visus produktus pasmaržot, pataustīt 
  • visi izejmateriāli (dabīgas ēteriskās eļļas un augu eļļas, augu pulveri, trauciņi darbnīcā izgatavotajiem produktiem)
  • dalībnieku izgatavotās dabīgās smaržas rullīšpudelē vai ķermeņa skrubis (pēc nodarbības izgatavoto produktu var ņemt sev līdzi).

Piesakiet savu grupu radošajai darbnīcai, aizpildot pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!


*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .