Mani sauc Inga Nemše. Es gatavoju dabīgus kosmētikas produktus un smaržas un strādāju ar ēteriskajām eļļām – dabīgām augu esencēm. Pie manis var veikt aromdiagnostikas testu, lai noteiktu sev piemērotākās ēteriskās eļļas, un pasūtīt sev piemērotus kosmētikas un dziednieciskos līdzekļus no dabīgām izejvielām, kuras pamatā nākušas no augu valsts.

Pirms desmit gadiem dažādu dzīves notikumu rezultātā sāku apzināti domāt par to, kā dzīvoju, un arī par to, kādas vielas nonāk manā organismā, lietojot veikalā nopērkamo sintētisko kosmētiku un parfimēriju. Arvien mazāk gribējās lietot dārgo importa sintētisko parfimēriju, tādēļ nolēmu radīt pati savējās smaržas no dabīgām augu ēteriskajām eļļām. Drīz vien nonācu arī pie savas kosmētikas gatavošanas no dabīgām izejvielām - augu eļļām un sviestiem, ēteriskajām eļļām un citām veselībai draudzīgām dabīgām izejvielām.

  
Aromdiagnostiku un aromterapiju (dziedināšanu ar ēterisko eļļu palīdzību) mācījos pie dažādiem skolotājiem Latvijā un ārvalstīs un papildinu savas zināšanas joprojām.

Regulāri apgūstu jaunākās ēterisko eļļu izmantošanas metodes, skatoties starptautisko aromterapijas konferenču pārraides internetā un lasot speciālo literatūru.

Kopš 2018. gada esmu Starptautiskās Holistisko terapeitu apvienības biedre.Šobrīd piedāvāju šādus pakalpojumus un produktus:

  • Radošo darbnīcu organizēšana Jūsu īpašā pasākuma laikā. Darbnīcas ietvaros kopā ar draugiem vai kolēģiem varat pagatavot savas unikālās dabīgās smaržas vai ķermeņa skrubjus
  • Aromdiagnostikas tests-konsultācija, lai noteiktu tieši Jums piemērotākās ēteriskās eļļas, kuras pēc tam varēsiet lietot dažādos veidos
  • Dabīgu individualizētu kosmētikas produktu izgatavošana.
Lai pieteiktos uz radošo darbnīcu vai konsultāciju vai pasūtītu dabīgus kosmētikas produktus, aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet man - Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!

Facebook profilā "Ingas Nemšes Aromaesence" varat uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem: 
https://www.facebook.com/essentialoilsspecialist/
0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .