Mani sauc Inga Nemše. Es gatavoju dabīgus kosmētikas produktus un smaržas un strādāju ar ēteriskajām eļļām – dabīgām augu esencēm. Pie manis var veikt aromdiagnostikas testu, lai noteiktu sev piemērotākās ēteriskās eļļas, un pasūtīt sev piemērotus kosmētikas un dziednieciskos līdzekļus no dabīgām izejvielām, kuras pamatā nākušas no augu valsts.

Pirms astoņiem gadiem dažādu dzīves notikumu rezultātā sāku apzināti domāt par to, kā dzīvoju, un arī par to, kādas vielas nonāk manā organismā, lietojot veikalā nopērkamo sintētisko kosmētiku un parfimēriju. Arvien mazāk gribējās lietot dārgo importa sintētisko parfimēriju, tādēļ nolēmu radīt pati savējās smaržas no dabīgām augu ēteriskajām eļļām. Drīz vien nonācu arī pie savas kosmētikas gatavošanas no dabīgām izejvielām - augu eļļām un sviestiem, ēteriskajām eļļām un citām veselībai draudzīgām dabīgām izejvielām.

Aromdiagnostiku un aromterapiju (dziedināšanu ar ēterisko eļļu palīdzību) apguvu pie vairākiem skolotājiem un mācos to joprojām.

Šobrīd mana aizraušanās sevis pašas veselības labā ir kļuvusi par nopietnu nodarbi, un tāpēc savus produktus un pakalpojumus piedāvāju arī Jums!

  • Pasūtiet savus dabīgās kosmētikas produktus (kurus iespējams pielāgot tieši Jūsu vajadzībām)!
  • Piesakieties uz aromdiagnostikas testu-konsultāciju, lai noteiktu tieši Jums piemērotākās ēteriskās eļļas, kuras pēc tam varēsiet lietot dažādos veidos!
  • Pasūtiet radošo darbnīcu kādam īpašam pasākumam kopā ar draudzenēm (savu unikālo dabīgo smaržu radīšanai vai ķermeņa skrubja izgatavošanai)!
  Aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet man - Ingai Nemšei uz 2928 7654!
  Facebook profilā "Ingas Nemšes Aromaesence" varat uzzināt par gaidāmajiem pasākumiem: 
  https://www.facebook.com/essentialoilsspecialist/
  0
  Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

   .