AROMDIAGNOSTIKAS TESTS

DABĪGA ĒTERISKĀ EĻĻA ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta no aromātiskiem augiem tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan enerģētiskajiem ķermeņiem). Atšķirībā no sintētiskajiem preparātiem, ēteriskā eļļa piemērojas cilvēka organisma vajadzībām.


Ar AROMDIAGNOSTIKAS TESTA palīdzību Jūs varat uzzināt, kuras ēteriskās eļļas ir vispiemērotākās tieši Jums. Aromdiagnostikas tests ir ieteicams, ja vēlaties labāk izprast sevi un savu zemapziņu, kā arī padarīt savu dzīvi harmoniskāku un veselīgāku. Tas ir individuāls tests, kura laikā tiek izsmaržotas daudzas ēteriskās eļļas un noteiktas konkrētajam dzīves posmam vispiemērotākās. Pēc tam šīs ēteriskās eļļas iespējams lietot difūzerā vai inhalācijās, veidot savas personīgās smaržas, pievienot no dabīgām izejvielām gatavotiem krēmiem, dabīgu eļļu maisījumiem (piemēram, masāžas eļļām) un vannai, izmantojot aromterapijas iedarbību dažādos veidos.


Nākot uz aromdiagnostikas testu, nav ieteicams lietot smaržas un spēcīgi smaržojošus kosmētikas līdzekļus. Iesnu gadījumā tests nav vēlams, jo tas nedod precīzu rezultātu. Tests nav ieteicams grūtniecēm, māmiņām, kuras bērniņu baro ar krūti un bērniem līdz 16 gadu vecumam.

Aromdiagnostikas tests-konsultācija aizņem aptuveni 1,5 – 2 stundas. Cena: 60 EUR. Atkārtots tests - 40 EUR.

Konsultācija notiek Rīgas centrā.

Pēc testa Jums ir iespēja iegādāties vai pasūtīt dabīgas kvalitatīvas ēteriskās eļļas un dziednieciskus līdzekļus, kas izgatavoti no dabīgām izejvielām.

Ja vēlaties pieteikties uz aromdiagnostikas testu, aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet aromterapeitei Ingai Nemšei uz 2928 7654!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.