EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI

Ēteriskā eļļa ir destilācijas procesā transformēta auga dvēsele, kam joprojām piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks ļoti koncentrētā veidā. Katra ēteriskā eļļa atbilst noteiktai vibrācijai un cilvēka čakrai (enerģētiskam virpuļojošam konusam, kas izvietots pie cilvēka mugurkaula un ārpus tā).

Dažādu pārdzīvojumu un apslāpētu, neizreaģētu emociju rezultātā čakru darbība palēninās, tās aizveras un vairs negriežas atbilstošā ātrumā, tādējādi radot „aizsērējumus”, kuri neļauj brīvi plūst cilvēka dzīvības spēkiem. Atbilstoša ēteriskā eļļa spēj novērst cilvēka ķermenī radušos traucējumus, likvidējot enerģiju nosprostojumus un iedarbojoties uz visiem cilvēka ķermeņiem (fizisko un smalkajiem ķermeņiem). Čakras tiek attīrītas, atvētas un sabalansētas un atkal spēj piegādāt enerģiju gan cilvēka smalkajiem ķermeņiem, gan fiziskajam ķermenim, lai tas spētu pilnvērtīgi funkcionēt un atbrīvoties no slimībām. 

Latvian Aroma-Essence EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI ir paredzētas ķermeņa ādas ieeļļošanai. Ar šo eļļu palīdzību iespējams dziedināt gan cilvēka fizisko, gan enerģētiskos ķermeņus, likvidējot enerģijas plūsmas nosprostojumus jeb blokādes. Tās tiek izgatavotas dabīgai augu eļļai pievienojot atbilstošā frekvencē vibrējošas kvalitatīvas ēteriskās eļļas. Tā kā katra ēteriskā eļļa vibrē noteiktā frekvencē (52 – 580 MHz), tad kombinējot atbilstošas ēteriskās eļļas, tiek izgatavots katrai čakrai atbilstošs ēterisko eļļu maisījums. Eļļas čakru sabalansēšanai izgatavo aromterapeite Inga Nemše.

Eļļas čakru sabalansēšanai var uzsmērēt uz ādas konkrētas čakras rajonā, iemasēt kāju pēdās vai pulsa vietās.

Saskaņā ar Ājurvēdu, čakru eļļas ieteicams lietot vai nu pirms meditācijas vai pirms gulētiešanas. Eļļas nav ieteicams izmantot pirms vai pēc alkohola lietošanas! Čakru eļļas nav ieteicams lietot vismaz 2 stundas pirms sauļošanās!

Ja vēlaties iegādāties eļļas čakru sabalansēšanai, aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet Ingai Nemšei uz 2928 7654!

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .