RADOŠĀS DARBNĪCAS

Ja kādā īpašā pasākumā - korporatīvajā pasākumā, dzimšanas dienā, draugu vai radu saietā, vecmeitu ballītē vai kāzās ir vēlme pavadīt laiku kopā radoši un pilnvērtīgi darbojoties, tad LATVIAN AROMA-ESSENCE radošās darbnīcas ir īstais risinājums!

Šī ir iespēja nelielā grupā (no 4 līdz 12 personām) pagatavot sev unikālas smaržas vai ķermeņa skrubi no 100% dabīgām izejvielām.
Vasaras sezonā iespējams izgatavot arī augu kvēpināmos smaržkociņus.


SMARŽU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Smaržu izgatavošanas darbnīcā iespējams apgūt smaržu kompozīciju veidošanu un praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* un to iedarbību, kā arī ēterisko  eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks izgatavo savas unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids) līdzņemšanai skaistā krāsainā rullīšpudelē.

Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm. Pirms smaržu darbnīcas tās dalībniekiem nav vēlams lietot spēcīgi smaržojošus parfimērijas un kosmētikas produktus. 


ĶERMEŅA SKRUBJU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Skrubju izgatavošanas darbnīcā iespējams uzzināt par dažādu augu un augu eļļu īpašībām un pielietojumu ķermeņa kopšanā un izgatavot savu unikālo jūras sāls vai brūnā cukura skrubi ķermenim, izmantojot kaltētu augu pulverus, ziedlapiņas un citas dabīgas izejvielas. Dalībnieki uzzina par Latvijas un dienvidzemju augu īpašībām un to izmantošanu skaistumam un veselībai, iepazīst dažādas augu eļļas, kuras ir piemērotas ķermeņa kopšanai.


AUGU KVĒPINĀMO SMARŽKOCIŅU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

tiek nodrošināta tikai vasaras sezonā, kad iespējams ievākt svaigus savvaļas augus.

Šī darbnīca ir labi piemērota pasākumiem ar lielāku cilvēku skaitu (kad jāorganizē vairākas darbnīcas pēc kārtas), jo kvēpināmos smaržkociņus var izgatavot salīdzinoši ātri (aptuveni 30 minūtēs). Dalībnieki uzzina par dažādu augu īpašībām un pielietojumu, un no darbnīcā pieejamajiem svaigajiem augiem katrs izgatavo savu unikālo kvēpināmo smaržkociņu, ko ņemt sev līdzi kā piemiņu no pasākuma. Aptuveni pēc nedēļas kvēpināmais smaržkociņš ir izkaltis un ir gatavs lietošanai. Pēc klientu vēlmes darbnīcai iespējams piemeklēt arī īpašus augus.

Radošajā darbnīcā vienlaikus var darboties 4 - 15 personas. Lielāka pasākuma ietvaros ir iespēja nodrošināt vairākas darbnīcas pēc kārtas. Viena pasākuma ietvaros tiek piedāvātas viena veida darbnīcas. Augu kvēpināmo smaržkociņu izgatavošanu var apvienot ar skrubju izgatavošanas darbnīcu.

Katras radošās darbnīcas ilgums ir 1 - 2 stundas.

Norises vieta: telpas Rīgas centrā vai klienta izvēlētas pasākuma vieta.

Darbnīcas iespējams organizēt arī brīvā dabā. Šādā gadījumā ieteicams nodrošināt nojumi, kas nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā pasargās dalībniekus. Ja meistarklases tiek organizētas ārpus Rīgas, tiek pieskaitītas arī transporta izmaksas darbnīcas vadītājas nokļūšanai uz pasākuma vietu.

Darbnīcas cenā iekļauts:
  • informatīvs stāstījums par minēto tēmu (augiem, augu ēterisko eļļu ieguvi, īpašībām un pielietojumu, augu un garšvielu pulveriem) un iespēja visus produktus pasmaržot, pataustīt 
  • visi izejmateriāli (dabīgas ēteriskās eļļas un augu eļļas, augu un garšvielu pulveri, kaltēti vai svaigi augi, trauciņi darbnīcā izgatavotajiem produktiem)
  • dalībnieku izgatavotās dabīgās smaržas rullīšpudelēs vai ķermeņa skrubji vai augu kvēpināmie smaržkociņi (pēc nodarbības izgatavotos produktus var ņemt sev līdzi).

Piesakiet savu grupu radošajai darbnīcai, aizpildot pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!


*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.

0
 .