RADOŠĀS DARBNĪCAS

Ja kādā īpašā pasākumā - korporatīvajā pasākumā, dzimšanas dienā, draugu vai radu saietā, vecmeitu ballītē vai kāzās ir vēlme pavadīt laiku kopā radoši un pilnvērtīgi darbojoties, tad LATVIAN AROMA-ESSENCE radošās darbnīcas ir īstais risinājums!

Šī ir iespēja nelielā grupā (no 4 līdz 15 personām) pagatavot sev unikālas smaržas vai ķermeņa skrubi no 100% dabīgām izejvielām.
Vasaras sezonā iespējams izgatavot arī augu kvēpināmos smaržkociņus.

2022.gada vasarā radošās darbnīcas nav iespējams nodrošināt 30. - 31.jūlijā un 13. - 14.augustā.

SMARŽU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Smaržu izgatavošanas darbnīcā iespējams apgūt smaržu kompozīciju veidošanu un praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* un to iedarbību, kā arī ēterisko  eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks izgatavo savas unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids) līdzņemšanai skaistā krāsainā rullīšpudelē.


Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm.

Pirms smaržu darbnīcas tās dalībniekiem nav vēlams lietot spēcīgi smaržojošus parfimērijas un kosmētikas produktus. 

Korporatīvā pasākuma ietvaros iespējams organizēt vairākas smaržu darbnīcas pēc kārtas. Šajā gadījumā dalībniekiem tiek piedāvāti jau gatavi dabīgo smaržu paraugi, no kuriem iespējams izvēlēties sev tīkamāko un, izmantojot konkrētu recepti, pagatavot savas dabīgās smaržas skaistā rullīšpudelē.

ĶERMEŅA SKRUBJU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Skrubju izgatavošanas darbnīcā iespējams uzzināt par dažādu augu un dabīgu augu eļļu īpašībām un pielietojumu ķermeņa kopšanā un izgatavot savu īpašo 100% dabīgo jūras sāls vai brūnā cukura skrubi ķermenim no pieejamajiem kaltētajiem augiem, garšvielu pulveriem, augu eļļām un citām izejvielām. Meistarklases dalībnieki uzzina par Latvijas un svešzemju augu īpašībām un to izmantošanu skaistumam un veselībai, kā arī iepazīst dažādas ķermeņa kopšanai piemērotas augu eļļas. Skrubju meistarklase ir piemērota arī bērniem no 7 gadu vecuma.  


AUGU KVĒPINĀMO SMARŽKOCIŅU

IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Šī darbnīca ir piemērota arī pasākumiem ar lielāku cilvēku skaitu. Šādā gadījumā var organizēt vairākas darbnīcas pēc kārtas, jo kvēpināmos smaržkociņus iespējams izgatavot salīdzinoši ātri (aptuveni 30 minūtēs). Dalībnieki uzzina par dažādu augu īpašībām un pielietojumu veselībai un enerģētiskajai attīrīšanai, un no darbnīcā pieejamajiem augiem katrs izgatavo savu īpašo kvēpināmo smaržkociņu, ko ņemt sev līdzi kā piemiņu no pasākuma. Pēc vairākām dienām kvēpināmais smaržkociņš ir izkaltis un ir gatavs lietošanai. Pēc klienta vēlmes meistarklasei var  piemeklēt arī īpašus augus.

Radošajā darbnīcā vienlaikus var darboties līdz 15 personām. Kvēpināmo smaržkociņu izgatavošanu var apvienot ar skrubju izgatavošanu.Katras radošās darbnīcas ilgums ir 1 - 2 stundas (atkarībā no veida).

Norises vieta: telpas Rīgas centrā vai klienta izvēlētas pasākuma vieta.

Darbnīcas iespējams organizēt arī brīvā dabā. Šādā gadījumā ieteicams nodrošināt nojumi, kas nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā pasargās dalībniekus. Ja meistarklases tiek organizētas ārpus Rīgas, tiek pieskaitītas arī transporta izmaksas darbnīcas vadītājas nokļūšanai uz pasākuma vietu.

Darbnīcas cenā iekļauts:
  • informatīvs stāstījums par minēto tēmu (augiem, augu ēterisko eļļu ieguvi, īpašībām un pielietojumu, augu un garšvielu pulveriem) un iespēja visus produktus pasmaržot, pataustīt 
  • visi izejmateriāli (dabīgas ēteriskās eļļas un augu eļļas, augu un garšvielu pulveri, kaltēti vai svaigi augi, trauciņi darbnīcā izgatavotajiem produktiem)
  • dalībnieku izgatavotās dabīgās smaržas rullīšpudelēs vai ķermeņa skrubji vai augu kvēpināmie smaržkociņi (pēc nodarbības izgatavotos produktus var ņemt sev līdzi).

Piesakiet savu grupu radošajai darbnīcai, aizpildot pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!


*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.

Pirkumu grozs