Mani sauc Inga Nemše. Es gatavoju dabīgus kosmētikas produktus un smaržas un strādāju ar ēteriskajām eļļām – dabīgām augu esencēm.

Pirms 13 gadiem dažādu dzīves notikumu rezultātā sāku apzināti domāt par to, kā dzīvoju, un arī par to, kādas vielas nonāk manā organismā, lietojot veikalā nopērkamo sintētisko kosmētiku un parfimēriju. Sāku apgūt aromterapiju un nolēmu radīt pati savējās smaržas no dabīgām augu ēteriskajām eļļām. Drīz vien nonācu arī pie savas kosmētikas gatavošanas no dabīgām izejvielām.

2016. gadā izveidoju dabīgu kosmētikas produktu zīmolu LATVIAN AROMA-ESSENCE. Tās ir dabīgas individualizētas smaržas, kosmētika un aromterapijas produkti no augu eļļām un sviestiem, ēteriskajām eļļām un citām veselībai draudzīgām dabīgām izejvielām.


Jums ir iespēja arī pašrocīgi izgatavot savas unikālās dabīgās smaržas vai skrubjus, darbojoties radošā darbnīcā kopā ar draugiem vai kolēģiem. Darbnīcu iespējams organizēt gan Jūsu telpās, gan mājīgās telpās Rīgas centrā.

Aromterapiju apguvu pie dažādiem skolotājiem un joprojām papildinu zināšanas dažādos starptautiskos aromterapijas semināros un konferencēs.

Lai noteiktu  šajā dzīves posmā Jums vispiemērotākās ēteriskās eļļas, pie manis varat veikt aromdiagnostikas testu.

Dziļākai problēmu analīzei un īpašu astroloģisko smaržu izgatavošanai izmantoju astroloģisko aromterapiju, apvienojot Vēdiskās astroloģijas un aromterapijas sniegtos ieteikumus. 

 
 
Lai pieteiktos uz radošo darbnīcu vai konsultāciju vai pasūtītu dabīgus kosmētikas un dziednieciskos produktus, aizpildiet pieteikuma formu sadaļā "Kontakti" vai zvaniet man - Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!

Par gaidāmajiem pasākumiem varat uzzināt Facebook profilā "Ingas Nemšes Aromaesence": 
https://www.facebook.com/essentialoilsspecialist/