KĀ UZ MUMS IEDARBOJAS AROMĀTI? 

Mūsu oža ir jaudīgākā no maņām. Senatnē tā bija vitāli svarīga izdzīvošanai: cilvēkiem bija jāspēj pa gabalu saost meža ugunsgrēku un atšķirt ēdamu augu no indīga. Arī partneri tika izvēlēti ar ožas palīdzību. Ja vien neesam sintētisku aromātu nomākti, tad arī mūsdienās īsto partneri varam atrast ar ožas palīdzību. Iesmaržojot kādu aromātu, mikroskopiskas smaržu molekulas ar ožas palīdzību zibenīgi nonāk līdz smadzenēm, iedarbina mūsu hormonālo sistēmu un piekļūst mūsu zemapziņai. 

AROMĀTI UN EMOCIJAS

Aromāts mūs var ietekmēt ļoti spēcīgi: ja uztvertā smarža saistās ar kādām zemapziņā noglabātām atmiņām vai emocijām, tad reiz piedzīvotās izjūtas no jauna uzaust un kļūst ļoti spēcīgas. Tādā veidā ar ēteriskās eļļas aromāta palīdzību iespējams gan regulēt organisma darbību, gan atbrīvot traucējošas zemapziņā "iestrēgušas" senas psihoemocionālās traumas, tostarp bailes, dusmas, vainas sajūtu. 

AROMTERAPIJA

ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no augiem iegūtas ēteriskās eļļas (aromātiskas esences) izmanto cilvēka fiziskā ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas iegūšanai un uzturēšanai. Ēteriskās eļļas dziednieciski iedarbojas uz visu organismu kopumā.

Ja kādas ēteriskās eļļas aromāts liekas īpaši tīkams, tas nozīmē, ka šis augs spēj jums palīdzēt. Ar ēterisko eļļu palīdzību ir iespējams ne tikai mazināt bezmiegu, spriedzi vai trauksmi, bet arī stimulēt prāta darbību, uzlabot garastāvokli un veicināt jutekliskumu.


AROMDIAGNOSTIKAS TESTS

Ar AROMDIAGNOSTIKAS TESTA palīdzību ir iespējams noteikt tieši jums vispiemērotākās ēteriskās eļļas. Tā ir individuāla klātienes konsultācija, kuras rezultātā tiek noteiktas jūsu pašreizējā dzīves perioda dominantes un tās ēteriskās eļļas, kas ir vispiemērotākās jūsu psihoemocionālā stāvokļa harmonizēšanai. Faktiski tā ir jūsu zemapziņa, kas testa laikā liek izvēlēties visatbilstošākās ēteriskās eļļas.  

Zemapziņas izraudzītās ēteriskās eļļas spēj sniegt vislielāko labumu veselībai, kā arī palīdz pārvarēt dažādus dzīves izaicinājumus. Konsultācijas laikā uzzināsiet, kā ar šīm ēteriskajām eļļām darboties ikdienā, lai tās palīdzētu pārvarēt grūtības un harmonizētu dažādas dzīves jomas. 

Konsultācijas ilgums ir aptuveni 2 stundas. Cena: 70 EUR, atkārtots tests - 50 EUR.

Konsultācijas norises vieta: salons AMANéSPA Vecrīgā, R.Vāgnera ielā 14.

PIETEIKTIES AROMDIAGNOSTIKAS TESTAM

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.