ZIEDU ĒTERISKĀS EĻĻAS: padziļinātā aromterapijas nodarbība

Ja esi apguvusi aromterapijas pamatzināšanas, aicinu uz padziļināto aromterapijas nodarbību ZIEDU ĒTERISKĀS EĻĻAS
pirmdien, 2023.gada 19.jūnijā 18:30 – 20:30 (Grīziņkalna apkaimē).

Šajā reizē iesmaržosim un tuvāk iepazīsim ziedu ēteriskās eļļas, kas ir labi piemērotas vasaras sezonai: ģerāniju, šaurlapu lavandu, Itālijas salmeni, ilang-ilang.

Nodarbības tēmas:

  • Minēto ēterisko eļļu pielietojums kosmētikā
  • Minēto ēterisko eļļu pielietojums aromterapijā
  • Sava eļļu maisījuma pagatavošana skaistumam vai dziedniecībai izmantojot kādu no dotajām receptēm (darbosimies praktiski).

Nodarbības cena: 35 EUR

Pieteikšanās līdz 15.jūnijam PIETEIKTIES


AROMTERAPIJA un AROMDIAGNOSTIKAS TESTS

AROMTERAPIJA ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no augiem iegūtas ēteriskās eļļas (aromātiskas esences) izmanto ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas uzturēšanai.

DABĪGA ĒTERISKĀ EĻĻA ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta no aromātiskiem augiem tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan enerģētiskajiem ķermeņiem). Atšķirībā no sintētiskajiem preparātiem, dabīga ēteriskā eļļa piemērojas cilvēka organisma vajadzībām. Smaržojot ēterisko eļļu, tās smarža mikroskopisku molekulu veidā caur ožas sistēmu dažu sekunžu laikā nokļūst smadzenēs, piekļūstot sāpīgām atmiņām un apspiestām emocijām.

Oža ir viena no piecām sajūtām, kas ir tiešā veidā saistīta ar smadzeņu limbisko daivu – cilvēka emociju kontroles centru. Limbiskajā daivā atrodas mandeļveida ķermenis (amygdala), kuram ir milzīga loma emocionālo traumu saglabāšanā un atlaišanā. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā stimulēt šo smadzeņu daļu, ir izmantojot smaržu jeb caur ožas sajūtu. Tādējādi aromterapija - ēterisko eļļu izmantošana dažādu "traumu" dziedināšanai - ir viens no spēcīgākajiem veidiem, kā apzināties un transformēt jeb “palaist vaļā” savas apspiestās emocijas.

Ēteriskā eļļa dziednieciski iedarbojas uz cilvēka organismu kopumā. Tā kā limbiskā sistēma ir tieši saistīta arī ar tām smadzeņu daļām, kas kontrolē sirdsdarbību, asinsspiedienu, elpošanu, atmiņu, stresa līmeni un hormonālo līdzsvaru, tad ar ēteriskās eļļas palīdzību iespējams iedarboties uz visām cilvēka orgānu sistēmām.

Ar AROMDIAGNOSTIKAS TESTA palīdzību Jūs varat uzzināt, kuras ēteriskās eļļas ir vispiemērotākās tieši Jums. Aromdiagnostikas tests ir ieteicams, ja vēlaties labāk izprast sevi un savu zemapziņu, kā arī padarīt savu dzīvi harmoniskāku un veselīgāku. Tas ir individuāls tests, kura laikā tiek izsmaržotas daudzas ēteriskās eļļas un noteiktas konkrētajam dzīves periodam vispiemērotākās. Pēc tam šīs ēteriskās eļļas iespējams lietot aromalampā vai inhalācijās, veidot savas personīgās smaržas, pievienot no dabīgām izejvielām gatavotiem krēmiem, dabīgu eļļu maisījumiem (piemēram, masāžas eļļām) un vannai, izmantojot aromterapijas iedarbību dažādos veidos.

Aromdiagnostikas tests nav ieteicams grūtniecēm un līdz 16 gadu vecumam.

Ja vēlaties pieteikties uz aromdiagnostikas testu, aizpildiet pieteikuma formu šeit
vai zvaniet aromterapeitei Ingai Nemšei uz 2928 7654

Pirkumu grozs