Meistarklase 2023.gada 2.decembrī 

18:00 – 20:00 Veselības sporta stacijā 

Rīgā, Āgenskalnā 

Atjaunot balansu savā organismā, harmonizējot čakras, mēs varam ar dažādām metodēm. Šajā nodarbībā uzzināsi, kā to izdarīt ar jogas āsanu (pozu) un aromterapijas palīdzību.

Varēsi iesmaržot un notestēt eļļas čakru sabalansēšanai - pēc īpašām receptēm gatavotas aromterapijas eļļas ķermenim, kuras gatavojusi aromterapeite Inga Nemše. Pēc vēlēšanās varēsi tās arī iegādāties par īpašām cenām (samaksa skaidrā naudā).

Lai piedalītos, tev nav jābūt jogas ekspertam!

Studijā ir jogas paklājiņi, bet, ja vēlies, vari ņemt līdzi savējo.

Pieteikšanās līdz 30.novembrim.


EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI

Eļļas čakru sabalansēšanai ir pēc īpašām receptēm gatavotas dabīgas eļļas ķermenim ar augu ēterisko eļļu piedevu, ar kuru palīdzību iespējams harmonizēt cilvēka organisma darbību. Šis produkts ir gatavots apvienojot senās Ājurvēdiskās zināšanas un kvantu fizikas pamatprincipus, saskaņā ar kuriem balansu cilvēka organismā iespējams atjaunot izmantojot rezonējošu vibrāciju dziedniecisko ietekmi. Eļļas čakru sabalansēšanai izgatavo aromterapeite Inga Nemše.

 
Cilvēka ķermenis slimības gadījumā ir kā noskaņojies mūzikas instruments, un, lai to uzskaņotu, vajag panākt, lai tas atkal vibrētu normālā frekvencē. Ar čakru eļļu palīdzību iespējams "uzskaņot" gan cilvēka fizisko, gan smalkos ķermeņus.

Eļļas čakru sabalansēšanai tiek izgatavotas dabīgai augu eļļai pievienojot atbilstošā frekvencē vibrējošas kvalitatīvas augu ēteriskās eļļas. Uzsmērējot šo maisījumu uz ādas, tiek panākts vēlamais efekts. Čakras tiek attīrītas un sabalansētas un atkal spēj piegādāt enerģiju gan cilvēka smalkajiem ķermeņiem, gan fiziskajam ķermenim, lai tas spētu pilnvērtīgi funkcionēt. 


Eļļas čakru sabalansēšanai zilajās 15 ml stikla pudelītēs ar pipeti PASŪTIET SADAĻĀ VEIKALS

KĀDĀ VEIDĀ IEDARBOJAS EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI

Čakras ir cilvēka acij neredzami enerģētiski virpuļojoši konusi, kas izvietoti pie cilvēka mugurkaula un ārpus tā. Čakras kalpo kā enerģijas rezervuāri, ar kuru palīdzību cilvēks enerģiju uzņem. Tā tālāk izplatās pa enerģētiskajiem kanāliem, kuri stiepjas pa visu fizisko ķermeni. Dažādu pārdzīvojumu un apslāpētu, neizreaģētu emociju rezultātā čakru darbība palēninās, tās aizveras un vairs negriežas atbilstošā ātrumā, tādējādi radot „aizsērējumus”, kuri neļauj brīvi plūst cilvēka dzīvības spēkiem. Čakru darbību var salīdzināt ar satiksmes plūsmu pilsētas ielās. Piemēram, ja negadījuma dēļ krustojumā rodas satiksmes sastrēgums, drīz vien satiksmes plūsma tiek paralizēta arī tuvējos krustojumos vai pat visā pilsētā. Līdzīgi notiek arī ar cilvēka čakrām: ja nedarbojas kaut viena no tām, arī pārējo darbība ir traucēta. Problēmas var radīt arī pārāk liela enerģijas plūsma. Līdz ar to ir svarīgi čakru darbību harmonizēt, tā lai tās darbotos sabalansēti.

Atjaunot balansu cilvēka organismā iespējams ar dažādām metodēm. Jau pirms aptuveni 30 gadiem amerikāņu ārsts Ričards Gerbers – vibrāciju medicīnas pamatlicējs – sāka pētīt rezonējošu vibrāciju dziedniecisko ietekmi uz cilvēka organismu. Balstoties uz zinātniskajiem pētījumiem, kas pierāda, ka visa matērija vibrē ar precīzu frekvenci, Gerbers ārstniecībā sāka izmantot dzīvo enerģiju, kas atrodama dabā – kristālos, augos, saules gaismā. Kristālu terapija, skaņu terapija, krāsu terapija, akupunktūra, homeopātija, Baha ziedu terapija un aromterapija – visas šīs dziedniecības metodes ir vibrāciju medicīnas veidi. 

Vesela cilvēka ķermenis vibrē 62 līdz 68 megahercu (MHz) robežās. Piedzīvojot fizisku vai emocionālu stresu, ķermeņa normālā vibrāciju frekvence tiek izjaukta. Tā rezultātā rodas dzīvības enerģijas plūsmas sastrēgums, kas fiziskajā ķermenī izpaužas kā iekaisums vai cita veida slimība. Fiziskajā ķermenī anomāli procesi sākas tad, kad vibrāciju frekvence pazeminās zem 62 MHz: slimības pamatā faktiski ir elektromagnētiskais disbalanss, kura rezultātā mainās cilvēka ķermeņa molekulu, šūnu, audu un orgānu vibrāciju frekvences.

Viens no iedarbīgākajiem veidiem vibrāciju normalizēšanai ir aromterapija – dziedināšana ar augu ēteriskajām eļļām. Dabīgai ēteriskajai eļļai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks ļoti koncentrētā veidā, un tā spēj efektīvi iedarboties gan uz cilvēka fizisko, gan enerģētiskajiem ķermeņiem, likvidējot enerģiju nosprostojumus. Kombinējot atbilstošas ēteriskās eļļas, tiek izgatavots katrai čakrai atbilstošs ēterisko eļļu maisījums. Čakras tiek attīrītas, atvētas un sabalansētas un atkal spēj piegādāt enerģiju gan cilvēka smalkajiem ķermeņiem, gan fiziskajam ķermenim, lai tas spētu pilnvērtīgi funkcionēt un atbrīvoties no slimībām. 


Noskatities video lekciju:
Vibrāciju paaugstināšana ar ēterisko eļļu palīdzību

KĀ LIETOT EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI

Lai harmonizētu organisma darbību, izvēlēto Latvian Aroma-Essence čakru eļļu uzsmērē uz ādas pulsa vietās pie plaukstu locītavām vai konkrētas čakras rajonā. Eļļu var iemasēt arī kāju pēdās vai smērēt uz ādas problemātiskajās ķermeņa zonās. Eļļa iesūksies labāk, ja āda būs mitra.

Eļļas čakru sabalansēšanai nav ieteicams izmantot pirms vai pēc alkohola lietošanas, kā arī grūtniecības laikā. Atsevišķas čakru eļļas, kuru sastāvā ir citrusu ēteriskās eļļas, nav ieteicams lietot vismaz 12 stundas pirms sauļošanās. 

Plašāku aprakstu par katru čakru eļļu un tās iedarbību atradīsiet sadaļā VEIKALS: EĻĻAS ČAKRU SABALANSĒŠANAI

un EĻĻAS PAPILDČAKRU SABALANSĒŠANAI