RADOŠĀS DARBNĪCAS un MEISTARKLASES

Ja kādā īpašā pasākumā - korporatīvajā pasākumā, dzimšanas dienā, draugu vai radu saietā, vecmeitu ballītē vai kāzās ir vēlme pavadīt laiku kopā radoši un pilnvērtīgi darbojoties, tad LATVIAN AROMA-ESSENCE radošās darbnīcas ir īstais risinājums!

Šī ir iespēja nelielā grupā (no 4 līdz 15 cilvēkiem) pagatavot sev unikālas smaržas vai ķermeņa skrubi no 100% dabīgām izejvielām. Savukārt aromterapijas meistarklasē varēsiet vairāk uzzināt par dažādu ēterisko un augu eļļu pielietojumu ikdienā un pagatavot savu īpašo aromterapijas eļļu ķermenim.

Korporatīvā pasākuma ietvaros iespējams organizēt vairākas smaržu darbnīcas pēc kārtas. Šajā gadījumā dalībniekiem tiek piedāvāti jau gatavi dabīgo smaržu paraugi, no kuriem iespējams izvēlēties sev tīkamāko un, izmantojot konkrētu recepti, pagatavot savas dabīgās smaržas skaistā rullīšpudelē. Ja tiek organizētas vairākas darbnīcas pēc kārtas, tiek piedāvātas īpašas cenas.

Ja meistarklases tiek organizētas ārpus Rīgas, tiek pieskaitītas arī transporta izmaksas darbnīcas vadītājas nokļūšanai uz pasākuma vietu.

SMARŽU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCA

Smaržu izgatavošanas darbnīcā iespējams apgūt smaržu kompozīciju veidošanu un praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* un to iedarbību, kā arī ēterisko  eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks izgatavo savas unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids) līdzņemšanai skaistā krāsainā rullīšpudelē.


Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm.Pirms smaržu darbnīcas tās dalībniekiem nav vēlams lietot spēcīgi smaržojošus parfimērijas un kosmētikas produktus. 

Dalības maksa 1 cilvēkam: 35 - 50 EUR (atkarībā no aromātu un dalībnieku skaita; jo mazāks dalībnieku skaits, jo augstāka cena 1 dalībniekam). Meistarklase paredzēta 3 - 12 dalībniekiem.

EKSKLUZĪVO SMARŽU IZGATAVOŠANAS MEISTARKLASE

Šajā meistarklasē iespējams praktiski iepazīties ar apmēram 50 dažādām, tai skaitā retām un īpašām, augu ēteriskajām eļļām (tās pasmaržojot),  apgūt ēterisko eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipus un smaržu kompozīcijas veidošanu,  saņemt plašāku informāciju par ēterisko eļļu ieguves veidiem un dažādu ēterisko eļļu grupu (citrusu, garšvielu, koksnes, ziedu utt.) īpašībām,  no izvēlētajām ēteriskajām eļļām izveidot savu individuālo smaržu kompozīciju un paņemt sev to līdzi iepildītu skaistā 15 ml rullīšpudelē.    

Meistarklase ir piemērota cilvēkiem no 30 gadu vecuma. Tajā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti. Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm.

Dalības maksa 1 cilvēkam: 70 - 80 EUR (atkarībā no dalībnieku skaita). Meistarklase paredzēta 2 - 6 dalībniekiem.

ĶERMEŅA SKRUBJU IZGATAVOŠANAS MEISTARKLASE

Skrubju izgatavošanas meistarklasē iespējams uzzināt par dažādu augu un dabīgu augu eļļu īpašībām un pielietojumu ķermeņa kopšanā un izgatavot savu īpašo 100% dabīgo jūras sāls vai brūnā cukura skrubi ķermenim no pieejamajiem kaltētajiem augiem, garšvielu pulveriem, augu eļļām un citām izejvielām. Meistarklases dalībnieki uzzina par Latvijas un svešzemju augu īpašībām un to izmantošanu skaistumam un veselībai, kā arī iepazīst dažādas ķermeņa kopšanai piemērotas augu eļļas.

Dalības maksa 1 cilvēkam: 27 - 35 EUR (atkarībā no dalībnieku skaita; jo mazāks dalībnieku skaits, jo augstāka cena 1 dalībniekam). Meistarklase paredzēta 4 - 15 dalībniekiem.

AROMTERAPIJAS MEISTARKLASE

Šajā meistarklasē iespējams iepazīt dažādas ēteriskās eļļas un dabīgas augu eļļas, uzzināt par to pielietojumu ikdienā un izgatavot savu aromterapijas eļļu ķermenim, izmantojot meistarklasē pieejamās  receptes un  izejvielas.

Meistarklases dalībnieki gūst ieskatu aromterapijas vēsturē, uzzina par ēterisko eļļu ieguves metodēm, efektīvākajiem un drošākajiem to izmantošanas veidiem, kā arī saņem vairākas receptes eļļu maisījumu izgatavošanai sevis harmonizēšanai un dziedināšanai ikdienā.

Dalības maksa 1 cilvēkam: 35 - 45 EUR (atkarībā no dalībnieku skaita; jo mazāks dalībnieku skaits, jo augstāka cena 1 dalībniekam). Meistarklase paredzēta 4 - 15 dalībniekiem.

Meistarklases vada aromterapeite un augu pazinēja, zīmola Latvian Aroma-Essence īpašniece Inga Nemše, kura ar ēteriskajām eļlām – dabīgām augu esencēm darbojas jau 13 gadus. Ingas ēterisko eļļu kolekcijā ir apmēram 200 dažādas ēteriskās eļļas no visas pasaules. Meistarklases notiek nelielās grupās no 4 - 15 cilvēkiem.

Katras radošās darbnīcas/meistarklases ilgums ir 1 - 2 stundas (atkarībā no veida).

Norises vieta: telpas Rīgas centrā vai jūsu izvēlēta pasākuma vieta.


Darbnīcas/meistarklases cenā iekļauts:

  • informatīvs stāstījums par minēto tēmu (augiem, augu ēterisko eļļu ieguvi, īpašībām un pielietojumu, augu un garšvielu pulveriem) un iespēja visus produktus pasmaržot, pataustīt 
  • visi izejmateriāli (dabīgas ēteriskās eļļas un augu eļļas, augu un garšvielu pulveri, kaltēti vai svaigi augi, trauciņi darbnīcā izgatavotajiem produktiem)
  • dalībnieku izgatavotās dabīgās smaržas rullīšpudelēs vai ķermeņa skrubji vai eļļas ķermenim (pēc nodarbības izgatavotos produktus var ņemt sev līdzi).

Piesakiet savu grupu radošajai darbnīcai šeit 

vai zvaniet Ingai Nemšei uz +371 2928 7654!

*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.